Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Принцип, що став для мене непорушним на все життя – це слова батька-фронтовика, які я пам’ятаю з десятирічного віку: “Стався до людей так, як ти хотів би, щоб вони ставилися до тебе.

 

Шумілкін Володимир Андрійович

БІОГРАФІЯ

Народився 12 травня 1959 р. в багатодітній родині фронтовика.
У дванадцять років залишився без батька. Щоб допомогти матері, підробляв на виноградниках. А ще встигав і в школі, і в спорті, і в домашньому господарстві. З дитинства звик самостійно приймати рішення і ставити перед собою складні завдання.
У 1976 р. вступив до Харківського вищого військового командного училища ім. Н.Т. Крилова, яке закінчив на «відмінно». У 1988 р. одержав звання кандидата технічних наук. Фахівець із систем управління. У 1997 р. закінчив Національну юридичну академію України ім. Ярослава Мудрого.
У 1990 р. був обраний депутатом Дзержинської районної ради, а незабаром - головою ради. З 15 січня 1991 р. суміщав цю посаду з посадою голови виконкому. На ці посади обирався ще двічі - у 1994 і 1998 роках. За цей час він особисто прийняв, вислухав і допоміг багатьом жителям району. У 2000 р. призначений заступником голови Харківської облдержадміністрації.
З 31 березня 2002 р. - Харківський міський голова.
«В умовах постійного дефіциту грошей у бюджеті, загострення соціальних та комунальних проблем доводилося шукати такі важелі, які б зрушили ситуацію з мертвої точки. Ми знаходили їх разом, загальною командою - це один з головних принципів моєї роботи. У процесі реалізації завдань набувався досвід роботи в нових умовах і таким чином удавалося ремонтувати школи, асфальтувати дороги, обновляти трубопроводи, вчасно вивозити сміття, забезпечувати ветеранів дешевими продуктами харчування.
Інший важливий принцип, що допомагав переборювати труднощі, - це прагнення вислухати і почути людей. Щоб ми не починали в Дзержинському районі, спочатку радилися з жителями району, з громадськими організаціями. Я дотримувався цього і на посаді заступника губернатора.
Третій принцип, що став для мене непорушним на все життя – це слова батька-фронтовика, які я пам’ятаю з десятирічного віку: “Стався до людей так, як ти хотів би, щоб вони ставилися до тебе”. Все життя намагаюся виконувати батьківський заповіт. І люди відповідають мені тим же. Тому сьогодні я можу розраховувати на допомогу і підтримку дуже багатьох людей, незалежно від їхнього віку, політичних пристрастей чи партійної належності».
Військове звання - полковник.
Член-кореспондент Академії прикладної радіоелектроніки. Має більше 100 наукових праць і 15 винаходів.
З грудня 2004 р. – заступник голови наглядової ради Харківського національного педагогічного університету імені Григорія Сковороди.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.
Нагороджений орденом "За заслуги" ІІІ ступеня (09.2004 р.).


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»